Inzerce a Fórum na téma Půjčky - INDEX

Forum Pujcky-Penez.info

Fórum Půjčky Peněz - Diskuzní fórum na téma půjčky
Inzerce a fórum na téma Půjčky Peněz Vám nabízí možnost vložit inzerát zdarma týkající se tématu nebankovní půjčka. Diskutujte na témata nebankovní půjčky bez registru a půjčka na směnku. Právě je čtv bře 28, 2024 9:41 am

 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Slouží k obecným otázkám a diskuzi, ne k poptávkám a nabídkám půjček.. ty patří sem.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: pon srp 20, 2012 8:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 31, 2012 7:34 am
Příspěvky: 9
Jak se má člověk ve všech těch nebankovních společnostech vyznat? Některé jsou seriozní, ale jiné ne. Jaké jsou vaše zkušenosti?

_________________
Znáte společnost Ferratum? Je Ferratum půjčka výhodná?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 7:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 15, 2012 11:59 am
Příspěvky: 5
Vyznat se v tom moc nedá. 100 lidí a 100 jiných zkušeností. Ale pokud tě zajímá moje zkušenost, tak mám dobrou s Home Credit.

_________________
Sháníte půjčky ihned? Zkuste půjčky online.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: stř říj 10, 2012 9:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 19, 2012 7:32 am
Příspěvky: 10
Taky jsem uvažovala, protože jsem se dostala do takové blbé situace, že si vezmu půjčku od Home Credit. Koukala jsem na http://home-credit.eu a vypadá to dobře, takže říkáš, že máš dobré zkušenosti? Co to znamená dobré zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 3:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 25, 2013 8:20 am
Příspěvky: 2
já jsem si brala menší částku od home credit, kterou jsem splatila za 2 roky, úrok byl trošku vyšší než v bance, ale s tím je třeba počítat. jejich nabídka se mi zdála nejvýhodnější. peníze mi dali do pár dní. pokud chcete bližší info, podívejte zde: půjčky přes web


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 3:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 26, 2013 12:51 pm
Příspěvky: 5
Také potřebuji 20 000 Kč. Asi tedy vyzkouším Home Credit.

_________________
Odborník na finance. Správce webů s tématikou povinného ručení: povinné ručení a povinné ručení porovnání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2013 12:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 14, 2013 7:22 pm
Příspěvky: 39
V první řadě bych se podíval po bankovních nabídkách. A až následně bych využil nebankovních. Ušetříte na úrocích a je to bez podvodu.

_________________
Doporučuji vám se podívat na inzeráty na inzerci půjček zdarma, kde si můžete najít tu pravou. Případně si o rychlou půjčku ihned zažádejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: pon kvě 11, 2015 9:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 11, 2015 8:39 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den přátelé,

téma půjčky, dnes dost často skloňované, bývá téměř denně tématem mnoha lidí. Jen obyvatelé ČR si prostřednictvím bankovních i nebankovních půjček za jeden rok půjčí formou spotřebitelského úvěru cca 245 miliard Kč. V případě nebankovních institucí se můžete setkat s celkem 50.000 firmami, které Vám "rádi" půjčí i "rádoby" bez záruky či zástavy. Pokud si dobře prostudujete smluvní podmínky, zjistíte, že smlouva obsahuje např. rozhodčí doložku nebo podepisujete směnku atd. V některých případech dokonce podepíšete i návrh na vklad vlastnického práva k Vaší nemovitosti a smlouvu o převodu vlastnického práva, kterou společnost, pokud nesplácíte včas ráda uplatní a někdy kvůli půjčeným 100.000,- lidé přichází i o střechu nad hlavou. Je velmi snadné si dnes půjčit peníze, je velmi těžké se s penězi naučit rozumně hospodařit, vytvořit si krátkodobou i dlouhodobou rezervu. Pokud Vás trápí velké úroky na Vašich půjčkách, zkuste se na mne obrátit prostřednictvím telefonu nebo emailu a věřím, že většině z Vás při splácení Vašich závazků ušetřím velkou sumu Vámi vydělaných peněz, možná Vám dokážu pomoci nebo poradit i v dalších finančních záležitostech.

Ing. Michal Koláček
email: mi.kolacek@seznam.cz
telefon: 773314474


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2016 3:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 27, 2016 3:29 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
dneska už jsou i nebankovní půjčky solidní. Stačí najít dobrou společnost. Já se např. ocitla v dost kritické situaci, kdy jsem potřebovala asi 2.5 tisíce co nejdříve. Kamarádka mi doporučila stránku https://www.emmascredit.cz a tak jsem do toho šla. Oceňovala jsem hlavně naprostou transparentnost, což v tomto případě znamenalo, že jsem ještě před "objednáním" úvěru přesně věděla, kolik ve finálním výsledku zaplatím. Teď už mám samozřejmě splaceno a jsem z toho venku, byly to nervy, ale v Emmas Credit mi opravdu hodně pomohli..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se v tom vyznat?
PříspěvekNapsal: úte úno 07, 2017 6:46 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte úno 07, 2017 6:40 pm
Příspěvky: 1
Ahoj,

pokud jde o mě - půjčky nejsou něco, na co bych byl expert, ale také jsem se už ocitl v situaci, která se nedala řešit jinak. Při studování možností jsem zjistil, že je možno získat půjčku i zástavou automobilu - což jsem udělal, protože moje auto byl v té době můj nejhodnotnější majetek. Velice pozitivní recenze jsem našel na společnost https://www.cash4car.cz , kde se na tuto službu specializují - mohu jen doporučit, jednání bylo naprosto špičkové a o vše se postarají skoro za Vás - nacení vozidlo, navrhnou možnosti. Auto můžete i nadále používat, což je opravdu velká výhoda. Pokud se někdo nachází v podobné situaci, u této společnosti není čeho se bát. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


{ RELATED_TOPICS }
 Témata   Autor   Odpovědi   Zobrazení   Poslední příspěvek 
V tomto fóru nejsou další nepřečtená témata. Jak se v tom vyznat?

citronek

3

12032

čtv říj 06, 2016 10:14 am

gony Zobrazit poslední příspěvek

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO